Zúčastnite sa na metalovej kompilácii

Metalová kompilácia
V roku 2006 spustilo vydavateľstvo VINILKOSMO "Esperanto-Muzik-Prod." projekt metalovej kompilácie. Ten bol však odložený na 4 roky, o.i kvôli nedostatku kvalitných príspevkov. Medzi tým sa scéna esperantskej metalovej a hard rockovej hudby znateľne rozšírila, pribúdajú nový umelci a poslucháči a preto sme sa rozhodli projekt obnoviť a dotiahnuť až do konca. Kompilácia je otvorená všetkým metalovým hudobníkom, vrátane slovenských, a čaká aj na vaše príspevky.

Viacerí umelci už vydali album kde bol aj esperantský metal, zatiaľ sa však žiaden neodhodlal vydať celý metalový album v esperante. Preto pozývame všetkých umelcov, ktorí vedia že metla nie je len na zametanie a esperanto nie je španielčina, zúčastniť sa na tomto projekte svojimi hudobnými príspevkami. Naozaj počítame s vašou kvalitou a pripravenosťou.

Kompilácia má spájať najrôznejšie druhy metalu (heavy, death, black, doom, folk, gothic, ambient, dark, symphonic, trash, melodic, power, …) z najrôznejších kútov Zeme. Podmienkou však je aby bola v jazyku esperanto a kvalitne nahraná. V prípade potreby vieme s jazykom pomôcť.


Ak vás návrh zaujal tak neváhajte a napíšte nám:
* hudba@esperanto.sk - slovenská spojka
* metalakompilo@gmail.com - oficiálna epoštová adresa
* MySpace - pridajte si nás ako priateľov

Ak by vaši metaloví priatelia mali záujem tak im prosím prepošlite túto správu.

PS: Pripájam niekoľko piesní na inšpiráciu.

13.3.2011


Osobné nástroje